Przypomnienia SMS

Czy SMS z przypomnieniem o wizycie musi przypominać tylko o wizycie?
Nie!
Poniżej kilka propozycji, które możesz zastosować.
👉 Dodaj do treści wiadomości link do Mapy Googla z lokalizacją Twojego salonu. Ułatwisz nowym Klientom dotarcie do Ciebie na czas.
Przykładowa treść SMS:
Przypominamy o jutrzejszej wizycie o godzinie 17:00. Pozdrawiamy, Salon Beauty https://goo.gl/maps/CuyudZQf8AMnrX4GA

👉 Przypominaj o wizytach i reklamuj się zarazem. Dodaj na tej samej zasadzie link do swojego Facebooka, Instagrama, Ankiety a może bloga.
Przykładowa treść SMS:
Przypominamy o jutrzejszej wizycie o godzinie 17:00. Pozdrawiamy, Salon Beauty. Sprawdź nasze nowości www.facebook.com

PS. Pamiętaj, że w SMS liczy się każdy ze 160 znaków. Strony takie jak https://bitly.com/ ułatwiają skracanie linków a Tobie pozwalają na zaoszczędzenie cennych znaków.

👉 Włącz opcję odpisywania na wiadomości. Program Halo24 automatycznie przetworzy potwierdzenia od Klientów i otoczy potwierdzone spotkania ZIELONĄ RAMKĄ.

👉 Twórz indywidualne treści dla każdego pracownika. Czy to możliwe, aby SMS z przypomnieniem o wizycie miały treści dostosowane specjalnie dla Twoich pracowników? Tak, ale tylko w Programie Halo24.
Przykładowy SMS
Przypominamy o jutrzejszej wizycie o godzinie 17:00. "tutaj znajdzie się treść stworzona tylko dla pracownika Joanna" Pozdrawiamy, Salon Beauty

👉 Oprócz spraw istotnych - godzina wizyty, data, numer telefonu kontaktowego wpisz coś, co Cię wyróżnia i charakteryzuje. Motto Twojego biznesu. Pozytywne przesłanie. Napisz Klientowi jak bardzo się cieszysz, że przyjdzie.
Przykładowa treść SMS
Szanowni Klienci Halo24 - przypominamy, że każdego dnia możecie na nas liczyć. Jesteśmy dla Was i wszystko, co robimy, robimy po to, aby ułatwić Wam pracę. Chcemy, abyście mogli skupić się na Waszej pasji, a resztą zajmie się program.

2. Przypomnienia SMS