Marketing SMS

Wystawiłeś ofertę na Grouponie lub innym serwisie zakupów grupowych? Pozyskałeś nowych Klientów, ale zastanawiasz się czy kiedykolwiek jeszcze wrócą? To nie zastanawiaj się, tylko nie daj im o sobie zapomnieć. Wysyłaj im SMS z informacjami o tym, co się dzieje w Twoim salonie!

Badania potwierdzają, na 100 wysłanych SMS reaguje statystycznie 69% Klientów. To aktualnie najtańsza i najskuteczniejsza metoda dotarcia do Klienta

* Raport "Co polscy przedsiębiorcy myślą o zakupach grupowych"?

Niezależne badanie ankietowe przeprowadzono w dniach 19-23 maja 2011 przez GoDealla - niezależny agregator zakupów grupowych. Typ badania – wywiad telefoniczny na próbie 97 losowo wybranych firm z wielu branż, które w ostatnich 3 miesiącach wystawiły produkt lub usługę na jednym z 27 portali zakupów grupowych. Ankieter zadał 5 pytań, odpowiedzi były anonimowe.

 • Czy uważasz zakupy grupowe za bardziej efektywna forma promocji niż inne? *

  TAK 63%

  NIE 20%

  Trudno powiedzieć 17%

 • image
 • image
 • Czy podjąłeś jakieś kroki, aby Klient ponownie skorzystał z Twojej oferty? *

  TAK 44%

  NIE 56%

Sprawdź jak działa Marketing SMS!

Liczba
Klientów
Koszt 1 SMS Koszt SMS
dla wszystkich Klientów
Liczba osób,
które skorzystają z
promocji pod wpływem SMS
(10%)
Dodatkowy Zysk
(dla średniej ceny usługi 50 zł)
100 0,15 zł 15,00 zł 10 500 zł
200 0,15 zł 30,00 zł 20 1 000 zł
500 0,15 zł 75,00 zł 50 2 500 zł

Masowa wysyłka SMS

W systemie Halo24 z łatwością wyślesz wiadomości sms do Twoich Klientów - wszystkich osób wcześniej zapisanych w bazie lub tylko tych wybranych według określonych przez Ciebie kryteriów. Możesz też wkleić listę numerów telefonów spoza bazy i z łatwością informować o swojej ofercie potencjalnych Klientów.

Nazwa zamiast numeru nadawcy

Korzystaj już teraz z nowoczesnych form komunikacji SMS poprzez wysyłkę wiadomości z nazwą Twojej Firmy zamiast numeru nadawcy. Ta funkcja jeszcze niedawno dostępna tylko dla banków i wielkich firm jest w systemie Halo24 dostępna dla Ciebie!  

Marketing SMS

Zadbaj o relacje z Klientami z systemem Halo24. Wysyłaj życzenia świąteczne, urodzinowe, przypominaj o promocjach. Twoi Klienci na pewno to docenią i odwdzięczą sie kolejnymi wizytami.

Halo24 to system do zarządzania Salonem.

Zaprojektowany przy użyciu najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych technologii. Pozwala łatwo zapisywać Klientów na wizyty, zarządzać pracownikami i usługami. Umożliwia generowanie raportów. Przede wszystkim to doskonała Baza Klientów i efektywne narzędzie marketingowe.

Wypróbuj Kup teraz!

Program do wysyłania SMS dla salonu

Osobiste skrzynki mailowe każdego dnia zalewane są dziesiątkami niechcianych wiadomości, które lądują w folderze SPAM. Sprawia to, że nawet spersonalizowane oferty, przygotowane z myślą o konkretnym odbiorcy, pozostają niezauważone i bezpowrotnie usunięte bez przeczytania. Użytkownicy postrzegają wiadomości mailowe jako bezosobowe, nacechowane dużym dystansem. Tym bardziej warto poświęcić uwagę marketingowym wiadomościom SMS wysyłanym do klientów. Sprawdź, dlaczego specjalny program dla Twojego salonu to dobra decyzja!

System dla Twojego salonu – wysyłaj SMS do klientów, by pozostać w ich pamięci

Rynek pełen jest firm usługowych z najróżniejszych branż. Klienci często jednorazowo korzystają z oferty danego salonu, a później o nim zapominają i rezerwują wizytę w innym. Pokazując swoim odbiorcom, że Ci na nich zależy, zatrzymasz ich u siebie na dłużej. W prowadzeniu salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego nowoczesnym standardem jest wysyłanie SMS z przypomnieniem o wizycie na dzień przed umówionym terminem. Ten sposób komunikacji możesz wykorzystać również do promowania obniżek cenowych czy specjalnych ofert dla konkretnych klientów. Możliwości są właściwie nieograniczone! Przekonaj się, że Halo24 to idealny system dla Twojego salonu!

Wysyłaj SMS z nazwą nadawcy zamiast numeru i daj się zapamiętać!

Od niedawna każda firma może komunikować się za pośrednictwem wiadomości SMS wysyłanych nie z numeru telefonu, ale umieszczoną w polu nadawcy nazwą Twojej firmy. Dzięki temu odbiorca w swojej skrzynce natychmiast znajdzie SMS przypominający o wizycie w Twoim salonie i będzie pewien, że nikt nie podszywa się pod Ciebie, by na przykład przełożyć termin usługi. Komunikuj się z klientami w sposób personalny i pokaż, że ich doceniasz. Informuj o urodzinowych okazjach, promocjach, wysyłaj życzenia świąteczne. Wykorzystaj system do skutecznego komunikowania się z klientami. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej na temat programu Halo24!