Marketing SMS

Wystawiłeś ofertę na Grouponie lub innym serwisie zakupów grupowych? Pozyskałeś nowych Klientów, ale zastanawiasz się czy kiedykolwiek jeszcze wrócą? To nie zastanawiaj się, tylko nie daj im o sobie zapomnieć. Wysyłaj im SMS z informacjami o tym, co się dzieje w Twoim salonie!

Badania potwierdzają, na 100 wysłanych SMS reaguje statystycznie 69% Klientów. To aktualnie najtańsza i najskuteczniejsza metoda dotarcia do Klienta

* Raport "Co polscy przedsiębiorcy myślą o zakupach grupowych"?

Niezależne badanie ankietowe przeprowadzono w dniach 19-23 maja 2011 przez GoDealla - niezależny agregator zakupów grupowych. Typ badania – wywiad telefoniczny na próbie 97 losowo wybranych firm z wielu branż, które w ostatnich 3 miesiącach wystawiły produkt lub usługę na jednym z 27 portali zakupów grupowych. Ankieter zadał 5 pytań, odpowiedzi były anonimowe.

 • Czy uważasz zakupy grupowe za bardziej efektywna forma promocji niż inne? *

  TAK 63%

  NIE 20%

  Trudno powiedzieć 17%

 • image
 • image
 • Czy podjąłeś jakieś kroki, aby Klient ponownie skorzystał z Twojej oferty? *

  TAK 44%

  NIE 56%

Sprawdź jak działa Marketing SMS!

Liczba
Klientów
Koszt 1 SMS Koszt SMS
dla wszystkich Klientów
Liczba osób,
które skorzystają z
promocji pod wpływem SMS
(10%)
Dodatkowy Zysk
(dla średniej ceny usługi 50 zł)
100 0,15 zł 15,00 zł 10 500 zł
200 0,15 zł 30,00 zł 20 1 000 zł
500 0,15 zł 75,00 zł 50 2 500 zł

Masowa wysyłka SMS

W systemie Halo24 z łatwością wyślesz wiadomości sms do Twoich Klientów - wszystkich osób wcześniej zapisanych w bazie lub tylko tych wybranych według określonych przez Ciebie kryteriów. Możesz też wkleić listę numerów telefonów spoza bazy i z łatwością informować o swojej ofercie potencjalnych Klientów.

Nazwa zamiast numeru nadawcy

Korzystaj już teraz z nowoczesnych form komunikacji SMS poprzez wysyłkę wiadomości z nazwą Twojej Firmy zamiast numeru nadawcy. Ta funkcja jeszcze niedawno dostępna tylko dla banków i wielkich firm jest w systemie Halo24 dostępna dla Ciebie!  

Marketing SMS

Zadbaj o relacje z Klientami z systemem Halo24. Wysyłaj życzenia świąteczne, urodzinowe, przypominaj o promocjach. Twoi Klienci na pewno to docenią i odwdzięczą sie kolejnymi wizytami.

Halo24 to system do zarządzania Salonem.

Zaprojektowany przy użyciu najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych technologii. Pozwala łatwo zapisywać Klientów na wizyty, zarządzać pracownikami i usługami. Umożliwia generowanie raportów. Przede wszystkim to doskonała Baza Klientów i efektywne narzędzie marketingowe.

Wypróbuj Kup teraz!